Sign Up Today For Updates of Future Art Competitions!

* required

*

*













Past Gallery Exhibition Winners

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


 

See Exhibition at www.Gallery25N.com

 


1st Place, Painting
"Faces of Humanity 2"
Artist: David Beal
2nd Place, Painting
"Faces of Humanity 2"
Artist: Dimitriy Gritsenko
3rd Place, Painting
"Faces of Humanity 2"
Artist: Erika Schaaf
4th Place, Painting
"Faces of Humanity 2"
Artist: Tony Luciani
5th Place, Photo
"Faces of Humanity 2"

Artist: Claire Lee
6th Place, Photo
"Faces of Humanity 2"

Artist: Brian Blades
7th Place, Painting
"Faces of Humanity 2"

Robert_Hodges-Bonawitz
1st Place, Painting
"Land & Seascapes"
Artist: William Stoneham
2nd Place, Photo
"Land & Seascapes"
Artist: Maciej Duczynski
3rd Place, Photo
"Land & Seascapes"
Artist: Jason Levi
4th Place, Etching
"Land & Seascapes"
Artist: Victoria Goro Rapoport
5th Place, Photo
"Land & Seascapes"

Artist: Stuart Chape
6th Place, Painting
"Land & Seascapes"

Artist: Misure Nien
7th Place, Drawing
"Land & Seascapes"

Artist: Erwin Lewandowski
1st Place, Painting
"Emotion Energy Color 3"
Artist: Judith Visker
2nd Place, Painting
"Emotion Energy Color 3"
Artist: David Mejia
3rd Place, Photo
"Emotion Energy Color 3"
Artist: Yevhen Samuchenko
4th Place, Painting
"Emotion Energy Color 3"
Artist: Andrzej Rachon
5th Place, Digital
"Emotion Energy Color 3"

Artist: Jay Friedenberg
6th Place, Drawing
"Emotion Energy Color 3"

Artist: Rachel Miller
7th Place, Drawing
"Emotion Energy Color 3"

Artist: David Jacks
1st Place, Painting
"Cultural Diversity"
Artist: Phil Couture
2nd Place, Sculpture
"Cultural Diversity"
Artist: Jacek Opala
3rd Place, Photo
"Cultural Diversity"
Artist: Bin Feng
4th Place, Photo
"Cultural Diversity"
Artist: Corey Wright
5th Place, Painting
"Cultural Diversity"

Artist: Lynda A.N. Reyes
6th Place, Drawing
"Cultural Diversity"

Artist: Benjamin Girdwood
7th Place, Painting
"Cultural Diversity"

Artist: Penelope Baker
1st Place, Painting
"Flowers, Plants & Gardens 2"
Artist: Camille Engel
2nd Place, Painting
"Flowers, Plants & Gardens 2"
Artist: Jody Florman
3rd Place, Painting
"Flowers, Plants & Gardens 2"
Artist: Kate Zimmer
4th Place, Painting
"Flowers, Plants & Gardens 2"
Artist: Laurie Hein
5th Place, Painting
"Flowers, Plants & Gardens 2"

Artist: Lucretia Torva
1st Place, Painting
"Animals Wild or Domestic 2"
Artist: Nancy Crookston
2nd Place, Sculpture
"Animals Wild or Domestic 2"
Artist: Nuria Torres
3rd Place, Drawing
"Animals Wild or Domestic 2"
Artist: Andrea Michael
4th Place, Painting
"Animals Wild or Domestic 2"
Artist: Rob Macintosh
5th Place, Photography
"Animals Wild or Domestic 2"

Artist: Jason McGroarty
1st Place, Painting
"Mind, Spirit & Emotion II"
Artist: Xiao Wang
2nd Place, Painting
"Mind, Spirit & Emotion II"
Artist: Christopher Voss
3rd Place, Painting
"Mind, Spirit & Emotion II"
Artist: Jennifer Gennari
4th Place, Fiber
"Mind, Spirit & Emotion II"
Artist: Mark Rautenbach
5th Place, Painting
"Mind, Spirit & Emotion II"

Artist: Shelby Huber